Wyślij wiadomość
Dom

HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD.

profil firmy

Zemo Spawanie Machinrey Co., LTD(ZEMOWELD) jest jednym z wszechstronnych producentów urządzeń do spawania termoplastycznych i doświadczonych profesjonalnych eksporterów w Chinach. Produkty ZEMO obejmują maszynę do zgrzewania doczołowego, maszynę do zgrzewania gniazd, maszynę elektrooporową, zgrzewarki na gorące powietrze, zgrzewarki na gorące powietrze, zgrzewarki do wytłaczania, zgrzewarki klinowe z geomembraną, Piła taśmowa, maszyna do cięcia i akcesoria spawalnicze.

 

ZEMO ma potężny zespół techniczny i ścisłą kontrolę jakości wraz z pierwszorzędną obsługą posprzedażną.

 

Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i stabilną wydajnością.Dzięki silnym relacjom i dobremu kredytowi ściśle współpracujemy, aby wspólnie rozwijać rynki światowe.

Stawiając czoła wyzwaniom, zamienimy presję w życie, zakorzenimy się w popycie rynkowym, nalegamy na zarządzanie kredytami i promujemy kojarzenie marki z bezpieczeństwem i wygodą.

 

Ponadto będziemy też trzymać się strategii ciągłego rozwoju.

Dzięki naszym doskonałym produktom, konkurencyjnym cenom i doskonałym usługom mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości nawiążemy z Państwem długie i przyjazne relacje biznesowe.

 

Platforma zaopatrzenia One Stop dla zgrzewarki do tworzyw sztucznych, ZEMO będzie obsługiwać światowy przemysł materiałów termoplastycznych.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami już dziś.

Zapraszamy do współpracy, aby wspólnie stworzyć nowy rozdział.

 

Chiny HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD. profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD.powstała w 2003 roku

 

Nasza firma od dawna angażuje się w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż urządzeń do spawania rur z tworzyw sztucznych.

 

Zawiera produkty ZEMO:

 

Zgrzewarka doczołowa, zgrzewarka gniazd, zgrzewarka elektrooporowa, zgrzewarki na gorące powietrze, zgrzewarka na gorące powietrze, zgrzewarki do wytłaczania, zgrzewarki klinowe z geomembraną, piła taśmowa, maszyna do cięcia i akcesoria spawalnicze.

 

Zrób z nas swój pierwszy wybór przy zaopatrywaniu się w swoje wymagania.

 

 

HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD. HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD. HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD. HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD. HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Zemo

Ilość pracowników : 10~20

Coroczne wyprzedaże : 1500000-3000000

Rok założenia : 2000

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD. Certyfikaty Chiny HEBEI ZEMO TECHNOLOGY CO., LTD. Certyfikaty